Landing Page

Landing Page (посадкова сторінка) – односторінковий сайт створений спеціально для активізації продажів.

Лендінг Авторадіатор

Темп нашого життя постійно прискорюється. Крокуючи в ногу з часом, інтернет маркетологи, ще на початку двотисячних, стали активно застосовувати сайти, що складаються всього з однієї сторінки. Це виявилося зручним для користувачів тому, що вся необхідна інформація про продукт зібрана в одному місці. Маючи привабливий дизайн, такий сайт містить заклики до дії у вигляді рекламних банерів, кнопок зворотного дзвінка і форм для швидкого замовлення.

Найбільш ефективно працюють Лендінги створені для продажу одного товару, або послуги. Це пов’язано з тим, що потенційний клієнт переходить на Вашу сторінку, отримуючи повну фразову відповідність зі своїм запитом в пошуковій системі. Тобто, якщо хтось хоче купити, наприклад, триммер, то він, при натисканні на посилання, потрапляє на сторінку, де можна купити саме триммер і йому не треба шукати по всьому сайту бажаний товар.

Основне завдання всієї інформації Лендінгу – переконати, що Ваш товар і умови його надання найкращі серед конкурентів. А для досягнення цієї мети необхідно постійно експериментувати з дизайном, розміщенням блоків на сторінці, текстовою інформацією, настройками реклами і т.д.

Вартість розробки  Лендінгу від 2000 грн. і залежить від кількості блоків на сторінці.